Dolls made with love. Polska marka założona w 2020 z miłości do ubrań. Autorskie projekty, lata doświadczenia w modzie sprawiły, że zaufały nam setki zadowolonych kobiet. Wszystkie materiały są wysokiej jakości, a nasza produkcja ma swój filar w Polsce. W Dolls znajdziesz idealne komplety na eleganckie kolacje, lunch z przyjaciółkami lub po prostu wieczory spędzone w domu.

The Idea

Dolls to polska marka odzieżowa tworząca ubrania dla niezależnych i silnych kobiet, które chcą czuć się pewnie, a zarazem kobieco każdego dnia.

Style & Quality

W każdy model włożone jest serce i czas całego naszego teamu. Dbamy o najmniejsze detale. Wybieramy materiały wysokiej jakości. Dzianinę, z której tworzymy dla was linię BASIC zamawiamy z dziewiarni produkującej wyroby w Polsce. Nasze wzory to nie tylko oryginalne kroje, ale też bardzo indywidualne projekty, w których każda kobieta poczuje się wspaniale.

We run the world

Oferujemy niepowtarzalne modele, które wpisują się najnowsze trendy modowe. Pomogą Ci wyróżnić się spośród tłumu. Dołącz do nas już dziś ! #DollsClub

Linia dresowa BASIC podbiła tysiące serc. Kierujemy się wartościami, które przekładają się na Nasze produkty. Poświęcamy czas i energię by moc sprawić Wam radość! Napędza Nas to do ciągłego rozwoju. Dziękujemy, bo przez Was stajemy się lepsze i silniejsze.

TOP
English EN Polish PL